Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
  • PL

PROFESJONALNE SYSTEMY OCIEPLANIA BUDYNKÓW

 
Kalkulator Kosztów
 
 
Poradnik Budowlany
 
Kalkulatory

Oblicz koszt Twojej inwestycji i ciesz się z ciepłego energooszczędnego domu oraz niższych rachunków za ogrzewanie nawet do 40%!

Kalkulatory Inwestycyjne:|oblicz szacunkowy koszt docieplenia Twojego domu &raquo;
 
Galeria

Zanim zostaniesz naszym Klientem, zobacz koniecznie elewacje budynków, które wykonała firma Nov-Bud, jak zawsze solidnie i fachowo...

Galeria realizacji Nov-Bud:|docieplanie domów, ocieplanie budynków, zobacz &raquo;
 
Katalogi

Poznaj więcej szczegółów i dowiedz się, dlaczego warto postawić na materiały elewacyjne Kabe Therm z 5-letnią Gwarancją?

Katalogi materiałów dociepleniowych:|sprawdony system Kabe Therm, pobierz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Ile wydajesz na ogrzewanie Twojego domu?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [15-06-2021]: 71
Wizyt ogółem: 338874
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Kleje na bazie styropianu

Kleje do sysystemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków w technologii KABE THERM opartych na styropianie.

 

 

Do tej grupy należą produkty:
KOMBI S/KOMBI SM; KOMBI/KOMBI M; KOMBI RAPID - katalogi do pobrania poniżej.

Zastosowanie

Przy wykonywaniu bezspoinowych sysystemów ociepleń na bazie styropianu. możliwe jest zastosowanie dwóch różnych zapraw klejących. Do przyklejania płyt ze styropianu ekspandowanego EPS do podłoża - zaprawa klejąca KOMBI S, natomiast do przyklejania płyt ze styropianu ekstrudowanego i wykonywania warstwy zbrojonej - zaprawa klejąco-szpachlowa KOMBI.

W zależności od obciążenia elewacji wiatrem oraz stanu technicznego podłoża, warstwa termoizolacyjna może być mocowana za pomocą zaprawy klejącej lub też zaprawy klejącej i łączników mechanicznych. W systemach ociepleń KABE THERM na bazie styropianu, stosowane są mineralne zaprawy KOMBI i KOMBI S. Przeznaczone są do stosowania na podłożach mineralnych (beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec oraz na surowych powierzchniach wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków) jak i na podłożach pokrytych dobrze przylegającą powłoką farby elewacyjnej lub tynku cienko-warstwowego.

Przez świadome zastosowanie odpowiednich produktów możliwe jest obniżenie ogólnych kosztów ocieplenia bez pogorszenia jakości systemu.

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]