Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
  • PL

PROFESJONALNE SYSTEMY OCIEPLANIA BUDYNKÓW

 
Kalkulator Kosztów
 
 
Poradnik Budowlany
 
Kalkulatory

Oblicz koszt Twojej inwestycji i ciesz się z ciepłego energooszczędnego domu oraz niższych rachunków za ogrzewanie nawet do 40%!

Kalkulatory Inwestycyjne:|oblicz szacunkowy koszt docieplenia Twojego domu &raquo;
 
Galeria

Zanim zostaniesz naszym Klientem, zobacz koniecznie elewacje budynków, które wykonała firma Nov-Bud, jak zawsze solidnie i fachowo...

Galeria realizacji Nov-Bud:|docieplanie domów, ocieplanie budynków, zobacz &raquo;
 
Katalogi

Poznaj więcej szczegółów i dowiedz się, dlaczego warto postawić na materiały elewacyjne Kabe Therm z 5-letnią Gwarancją?

Katalogi materiałów dociepleniowych:|sprawdony system Kabe Therm, pobierz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Ile wydajesz na ogrzewanie Twojego domu?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [15-06-2021]: 49
Wizyt ogółem: 338852
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

wielkość tekstu: A A A

Grunty pod tynki akrylowe

Preparaty gruntujące pod tynki akrylowe.

 

 

Zastosowanie

Cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie i powłoki malarskie, wykonywane na elewacjach budynków powinny charakteryzować się wysoką jakością i trwałością. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy podłoże zostanie odpowiednio przygotowane. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, to nawet wysokiej klasy produkt nie zapewni oczekiwanego efektu. Stara zasada sztuki budowlanej mówi, że każda warstwa wierzchnia może być, co najwyżej tak samo dobra, jak podłoże na którym zostanie wykonana.

Podłoża, z którymi mamy do czynienia przy wykonywaniu elewacji, są prawie zawsze bardzo zróżnicowane i niejednorodne. W większości przypadków są bardzo osłabione, o dużej chłonności. Przy lokalnych naprawach dochodzi do tego jeszcze różnorodność właściwości zachowanych materiałów. Pominięcie preparatu gruntującego, może wywołać bardzo niekorzystne skutki, takie jak np. trwałe przebarwienie, czy nawet odspojenie warstwy wierzchniej.

Odpowiednie zagruntowanie nadaje podłożu optymalne właściwości konsolidacji z wyprawą tynkarską i powłoką malarską. Dzięki temu następuje jej trwałe zespolenie z podłożem. Środek gruntujący reguluje chłonność podłoża, wzmacnia jego powierzchnię i poprawia warunki przyczepności warstwy wykończeniowej. Preparaty tego typu są niezbędnym składnikiem elewacyjnych sysystemów wykończeniowych i w istotny sposób wpływają na trwałość wykonywanych kolejno warstw.

W skład preparatów gruntujących, przeznaczonych pod produkty akrylowe wchodzą
(katalogi do pobrania poniżej):

  • Grunt PERMURO GT - barwiony preparat gruntujący pod akrylowe masy tynkarskie;
  • Grunt MARMURIT GT - barwiony preparat gruntujący pod mozaikowe masy tynkarskie
  • BUDOGRUNT ZG - uniwersalny preparat gruntujący pod akrylowe farby KABE THERM.
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]